Rekomenduočiau susipažinti su Ugdymo plėtotės centro Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo poskyrio paruoštais metodiniais patarimais „IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ LIETUVIŲ VALSTYBINĖS KALBOS UGDYMAS.METODINIAI PATARIMAI. 2012“

             Manau, kad šios rekomendacijos bus naudingos ne tik ikimokyklinio ugdymo pedagogams, bet ir vaikų tėveliams.

Priemonės kalbos ugdymui

   Šią priemonę rekomenduočiau naudoti logopedams, ikimokyklinio ugdymo pedagogams, tėvams. Ji turėtų padėti plėsti vaikų žodyną, gramatinę kalbos sandarą, lavinti pažintinius procesus. Paspaudus ant ženkliuko dęšiniąjame kampe, vaizdas bus rodomas per visą ekraną.

pavasaris, paukščiai sugrįža,žydi sodai, ​mokytoju.tinklas.lt

by Alma Bidviene on 25 April 2013

   Šią priemonę rekomenduočiau naudoti logopedams, pedagogams. Priemonė valdoma rodyklių pagalba.

       Tikiuosi, kad ši priemonė padės logopedams, pedagogams, tėveliams supažindinti vaikus su rudeniu, prapturins vaikų žodyną. Priemonė įgarsinta, įkelti vaizdai iš „youtube“ tinklapio.

     Šios priemonės pagalba vaikai galės sužinoti kaip gyvūnai ruošiasi  žiemai. Priemonė įgarsinta, įkelti vaizdai iš „youtube“ tinklapio.

     Šios priemonės pagalba vaikai galės papasakoti kokiais drabužėliais rengsis ir kokią avalynę ausis žiemą.

Dailininkai Robertas Duncan ir Liubov Novosiolova vaizduoja ką vaikai veikia žiemą. Smagaus žiūrėjimo ir aptarimo.

Priemonė įgarsinta

 

         „Gyvūnų spalvos“ - pažintinis kalbos žaidimas, kuriame pagal pateikiamas nuotraukas mokiniai turi  parinkti iš sąrašo žodžius, tinkamus gyvūnų kailio ar plunksnų spalvai apibūdinti.

 

        Žaisdami šį žaidimą, vaikai išmoks retesnių lietuviškų žodžių, pamatys, kaip atrodo tais žodžiais apibūdinami gyvūnai. Prie žaidimo pateikiamas ir žodynėlis. Jame paaiškinami apie dvidešimt žaidime įdėtų gyvūnus pagal spalvą apibūdinančių žodžių.

Žaidimą galite rasti paspaudę šią nuorodą http://www.kalbosnamai.lt/gyvunu_spalvos/

 

Uogos, vaisiai

Autorius Arturas Kareckas

Miško gyvūnai

Autorius Arturas Kareckas

Gyvūnai

Autorius Arturas Kareckas

Veiksmai

Autorius Arturas Kareckas

FREPY žaidimų planeta FREPY žaidimų planeta kviečia vaikučius pakeliauti ir linksmai pažaisti. Čia rasite 24 žaidimus. Spalvingi piešinėliai, netikėtos situacijos, nuotaikinga animacija, garso efektai ir kitos įdomybės sudomins vaikus ir žadins norą atlikti užduotis.  http://www.frepy.eu/part_lt.html